KURUMSAL

Hakkımızda

H.E.Y. SPORT & HEALTH & LIFE

H.E.Y. Sayıları hızla artan açık ve kapalı alanlarda bireysel ve kurumsal spor yapan takımlar oluşturur.

H.E.Y. Katılımcıların sporu yaşam tarzı haline getirmeleri için yurtiçi ve yurt dışında düzenli olarak organizasyonlar , seminerler ve workshop’lar düzenler.

H.E.Y. Kurumlara özel olarak aktivite planlar, sıra dışı teambulding çalışmalarında danışmanlık yaparak amaçlarına yönelik sportif çözümler önerir.

H.E.Y. Özel eğitim kurumları için geliştirdiği, sporun temel alındığı,çocuklara ve gençlere yönelik H.E.Y FOR SCHOOLS programının uygulayıcısıdır.

H.E.Y. Ailelerin spora olan pozitif yaklaşımlarını desteklemek artırmak adına, anneler ve bebeklerine yönelik, yeni ve sıra dışı bir program hazırlamış ve uygulamaktadır.

Kısacası……

H.E.Y. Katılımcılarına ve destekçilerine kendilerini tanıma, ifade etme ve başkalarına yardımda bulunmaları adına yeni ve sıra dışı bir yaşam stili ‘’H.E.Y. LIFE STYL ‘’sunar.

H.E.Y. LIFE STYL sizin için dizayn edilmiştir.

H.E.Y. ile spor yanıbaşınızda.

Türkiye’nin farklı lokasyonlarında bireysel katılımcılara özel, açık havada H.E.Y. antrenman programları uygulamaktayız. Her H.E.Y. takımının başında uzman bir H.E.Y KOÇ’u bulunur.H.E.Y.Koçlar katılımcıların kısa sürede forma girmeleri, kilo vermeleri ve motivasyonlarını artırmak adına sıra dışı H.E.Y. Antrenman Programlarını uygulatırlar.

H.E.Y Antrenman Programlarına 7 den 77’ye herkes katılabilir. Sağlıklı çalışanlar sağlıklı kurum Corparete H.E.Y. Programları, hedefe odaklı takım çalışmaları ile performans ve rekabete önem veren kuruluşlar için hazırlanmış Kurumsal bir Fitness programıdır.

Corparete H.E.Y. Programı kurum bünyesinde yada uygun bir lokasyonda, kurumsal fitness programını uygulatır. Corparate H.E.Y Programı, çalışanlara sağlıklı yaşamı destekleyen antrenman programları uygulayıp forma sokarken, kurumsal birliktelik duygusunun gelişmesine yardımcı olur.

"Sağlıklı Anneler, Sporcu Bebekler."

Amerika’da onbinlerce annenin uyguladığı, doğum sonrasında kısa sürede forma girmek ve kilo verebilmek için bebeği ile birlikte uyguladığı bir Aile Fitness Programı’dır.

Doğum sonrası H.E.Y. Programı, annelerin hamilelik öncesi vücut ölçülerine kavuşmaları ve annelik yapmak için gerekli fiziksel güce ulaşmalarını sağlamak için uygulanmaktadır.

Doğum sonrası H.E.Y. Programı, uygun yeşil alanlarda, sitelerde, kurumlara ait park ve bahçelerde,ana okullarında uzman bayan eğitmenler eşliğinde uygulanır. Kısacası destekleyici bir çevre içerisinde kilo verirken bebeğinize mükemmel bir rol model olup aynı zamanda onun ilk spor aşısını yapacaksınız. H.E.Y. LIFE STYL uygulamasında bireylere ve kurumlara yol gösteren rehberdir. Eğitmenlik ve sportif danışmanlık konusunda deneyimli olan H.E.Y. KOÇ’lar, bireylerin, takımların ya da kurumların sosyal ve sportif anlamda amaçlarına ulaşmaları adına hedefe odaklı çalışmaları ve uygulamaları hayata geçirirler.

DENEMEDEN ASLA BAŞARAMAZSIN. BAŞARMANA YARDIMCI OLACAĞIZ.

H.E.Y. Kurumlara ve bireylere ‘’lansman ve ürün tanıtım’’ içerikli projelerde, içerik ve uygulama ile ilgili danışmanlık konularında destek vermektedir.

H.E.Y. Sporun her türlü branşını kullanarak, projelerin lansman takvim sürecind,ürünün görsel ve işitsel imajlarını kuvvetlendirmek adına yaratıcı çözümler sunar.

H.E.Y. Yurt içinde ve yurt dışında spor organizasyonları düzenler. Sporu bir yaşam biçimi olarak hayatınıza sokmaya çalışır. DENEMEDEN ASLA BAŞARAMAZSIN. BAŞARMANA YARDIMCI OLACAĞIZ. Bunun için bize ulaşmalısın.

© 2012
H.E.Y SAĞLIKLI YAŞAM VE SPORTİF EĞİTİM ORGANİZASYON DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
Adres: Yıldırım Beyazıt Mah.Şenköşe Caddesi Yasemin Apt.No:1 Kat 5/14

Melikgazi / KAYSERİ