FAALİYET ALANLARIMIZ

Kurumların Sosyal ve Spor Aktivitelerinin Düzenlenmesi

TÜRKİYE' NİN EN BÜYÜK FİRMALARI BİZİMLE ÇALIŞIYOR
İnsana yatırım projeleri altında Şirketinizde olan yada projenlendirmek istediğiniz spor alanını en verimli şekilde kullanabilmenizi sağlayalım ve bu hizmeti çalışanlarınızın iş gücüne yansıtalım. Şirketinizdeki spor alanı proje ve işletmeleri için bizi arayın.

ŞİRKETİNİZ İÇİNDE SPOR SALONU İSTERMİSİNİZ ?
Şirketinizde 25 metrekare ve daha fazla yer ayırabiliyorsanız çalışma saatlerinize ve personel sayınıza özel olarak spor salonu projenizi ve çalışma sistemlerini geliştirip, spor akedemisi veya öğrencisi fitness alanında özel eğitim almış fitness eğitmeniyle sizlere özel hizmetler veriyoruz.
İnsan Kaynakları ve şirketinizin sağlık ekibi ile ortak çalışmalar yaparak, personel memnuniyeti ve iş gücünün ölçülebilir artışını sağlayacak projelerimizden yararlanın. Hareketsiz yaşama artık bir son verin ve daha sağlıklı, stresden uzak bir iş hayatı için adım atın.
Bugun en iyi spor salonlarında özel randevuyla yüksek ücretler ödeyerek ders aldığınız spor eğtmeni hizmetini şirketinize alın.uygun eğitmeni şirketimizle sözleşmeli olarak kiralayın. Sürekli kendini güncelleyen ders seçenekleriyle birebir özel spor danışmanlığı alın.

  • Hangi egzersizileri yapıcaksınız ?
  • Nasıl kilo vericeksiniz ?
  • Ağrılarınızdan nasıl kurtulacaksınız ?
  • Gün içerisinde ne yiceksiniz ?
  • Hangi diyet ürünleri kullanıcaksınız ?

Gün içinde sizler çalışırken, sizin için bunları düşünüp planlayalım, stresten uzak sağlıklı ortamlar yaratarak, personel memnuniyeti ve iş gücünü arttırmanıza yardım edelim.

© 2012
H.E.Y SAĞLIKLI YAŞAM VE SPORTİF EĞİTİM ORGANİZASYON DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
Adres: Yıldırım Beyazıt Mah.Şenköşe Caddesi Yasemin Apt.No:1 Kat 5/14

Melikgazi / KAYSERİ