S.S.S.

Sıkca Sorulan Sorular

KURSLARA KAYIT İÇİN GERKLİ EVRAKLAR NELERDİR ?

Kurslarımıza Kayıt olmak için Bir adet Sağlık raporu,Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,2 Adet Fotoğraf ile birlikte Kurs ücretini yatırmanız yeterlidir.

KURSLARDA YAŞ SINIRI VARMIDIR?

Kurslarımız  her yaş grubuna hitap etmekte olup H ayatı E nerjik Y aşamak isteyen herkes Kurslarımıza müracat edebilir. Kurslarımızdan gruplar halinde faydalanabildiğiniz gibi bire bir özel seanslar şeklindede faydalanabilirsiniz.5 yaş altı çocuklarımızın kurslardan faydalanması ve geniş bilgi için lütfen

HEY LIFE STYL danışmanlarımızla irtibata geçiniz.

HEY SPORTİF EĞİTİM ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNDEN NASIL FAYDALANABİLİRİM ?

HEY hizmetleri H ayatı E nerjik Y aşamak isteyen herkesin faydalanabileceği şekilde tasarlanmıştır.Bireysel ve Topluca uygulanabildiği gibi.Kurumsal olarakda hizmetlerden faydalanabilirsiniz.Hizmetlerimizden anlaşmalı olduğumuz spor merkezlerini kullanarak faydalanabildiğiniz gibi evde ofisde  ve açık havada parklarda planlanan çalışma proğramları ile uygulama imkanına sahipsiniz. Daha Detaylı bilgi için Lütfen H.E.Y LIFE STYL Danışmanlarımızla iletişime geçiniz ve web sitemizi inceleyiniz.

HİZMETLER İÇİN NE KADAR ÜCRET ÖDEMELİYİM?

Hizmet alanlarımız çok geniş alanı kapsadığı ve çeşitlilik arz ettiği için sizleri buradan bilgilendiremiyoruz.Bize iletişim numaralarımızdan ulaşır veya web sitemizdeki üye kayıt kısmından bilgileri doldurur almak istediğiniz hizmetin açıklamaları ile bize iletirseniz,yada  info@heysportlife.com adresine mail atarsanız gerekli bilgiler size en kısa sürede HEY LIFE STYL Danışmanlarımız tarafından size iletilecektir.

 

© 2012
H.E.Y SAĞLIKLI YAŞAM VE SPORTİF EĞİTİM ORGANİZASYON DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
Adres: Yıldırım Beyazıt Mah.Şenköşe Caddesi Yasemin Apt.No:1 Kat 5/14

Melikgazi / KAYSERİ