HEY LIFE STYLE

H.E.Y LIFE COCHİNG

Koçluk, başarılı ve yüksek potansiyelli insanların ve kurumların sıra dışı yaşamlar yaşamak için kullandığı araçlardan biri haline hızla gelmektedir. Bu kadar hızla yayılmasının nedeni, kısa zamanda etkin sonuçlar elde etmesidir.
Koçluk, bir insanın gelişmesine, yeni bir beceri, yetkinlik veya davranış öğrenmesine, kendisi için koyduğu hedeflere ulaşmasına veya bir problemini çözmesine destek olmaktır.
H.E.Y. LIFE COCHİNG ile sunulan sportif yaşam koçluğu ile üyelerimizin günlük faaliyetlerine uygun beslenme ve spor programlanması yapılır. H.E.Y. LIFE COCHİNG' in yaşam koçluğu ilke olarak, spor ve beslenme programlarının üyelerimize uygulanması yanında, üyelerimize spor ve beslenme konusunda bilgilenmesini sağlamak, uzmanlaştırmaktır.
Sizin yaşam biçiminize adapte edilebilecek yeni bir yaşayış stili oluşturarak, zevkleriniz, alışkanlıklarınız dahilinde; beslenmeniz, egzersizleriniz ve kendiniz ile ilgili sizinle sürekli bir fikir alışverişinde bulunarak hayat boyu uygulayabileceğiniz davranışlar ve alışkanlıklar kazanmanızı sağlamaktayız.

Sportif Yaşam Koçluğu isterseniz bireysel isterseniz çocuklarınız dahil bütün aileniz için programlanabilmektedir. Böylece bütün olarak çocuklarınızın gelişimi ve aileninizin sağlığı için çok önemli bir adım atmış olacaksınız.

Karşılıklı görüşme ile Hayatı Enerjik Yaşamak için bize ulaşın.

© 2012
H.E.Y SAĞLIKLI YAŞAM VE SPORTİF EĞİTİM ORGANİZASYON DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
Adres: Yıldırım Beyazıt Mah.Şenköşe Caddesi Yasemin Apt.No:1 Kat 5/14

Melikgazi / KAYSERİ