PROGRAMLAR

Beslenme

BESLENME BÖLÜMÜNDE NEDENMİ BU KADAR FARKLI VE İDDİALIYIZ.

Çünkü bizim için önemli olan gelen misafirlerimizin sadece zayıflamaları değil zayıflarken sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenerek yasam kalitelerini artırmaları, dengeli beslenmeyi hayat tarzları haline getirmeyi başarmalarıdır. Amacımız klasik diyetler gibi bir sürü yasaklar getirerek onları bunaltmak değildir. Aksine sevdikleri şeylerden vazgeçmeden nasıl sağlıklı ve dengeli beslenmelerini öğretmektir. Yani kişiyi diyete değil diyeti kişiye uydurarak onlara külfet yaratmamak ve kendilerini daha özel hissetmelerini sağlamaktır.

Bunu nasıl mı yapıyoruz? Danışmanlık alan misafirlerimizin hayat tarzlarını, beslenme alışkanlıklarını, neleri sevdiklerini, neleri sevmediklerini, nelerden vazgeçemediklerini kısacası onların hayatlarını tanımaya çalışıyoruz. Gerekiyorsa tahlillerini yapıyoruz ve herhangi bir problem olup olmadığına bakıyoruz. Sonunda da her insanın nasıl DNA sı farklı ise bizde kişiye özel farklı diyetler hazırlayıp onları ihtiyaçlarına göre bir programa sokuyoruz. Program sırasında aynada vücutlarında ve yüzlerinde meydana gelen  pozitif değişmeleri birlikte izliyoruz ve birlikte mutlu oluyoruz.

Alanında profesyonel olan beslenme ve diyet uzmanımız tarafından hazırlanan diyet programınızla, hayatınızın kısa bir süresinde yaşacağınız eğlenceli dakikaları bir ömür boyu hatırlayacağınız ve iyi ki H.E.Y Sağlıklı yaşam ve sportif eğitim ailesiyle tanışıp hayatımın bu bölümünü de böyle geçirmişim diyeceğiniz bir kesit yaşayacağınıza emin olabilirsiniz..

Unutmayın yemek yemek hayatın tatlarından biridir ve bu güzel tattan mahrum kalmadan sağlığınıza sağlık katıp mutluluğunuzu artırmak için en doğru adres H.E.Y.beslenme ve diyet bölümü...

© 2012
H.E.Y SAĞLIKLI YAŞAM VE SPORTİF EĞİTİM ORGANİZASYON DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
Adres: Yıldırım Beyazıt Mah.Şenköşe Caddesi Yasemin Apt.No:1 Kat 5/14

Melikgazi / KAYSERİ