KURSLAR

HEY Bootcamp

HEY BootCamp Nedir?
Amerika’da popüler olmuş ve kısa zamanda tüm dünya da bilinen yeni bir fitness trendi haline gelmiştir. Kısa zamanda katılımcılarına fit bir görünüm sağlaması, kilo verdirmesi, kuvvet ve kondisyonlarını arttırması, koordinasyonlarını arttırırken refleks gelişimine, dikkat ve odaklanmaya pozitif etkisi olması en önemli özellikleri olarak ön plana çıkar. Hem bireysel hem de takım çalışmalarının dahil olduğu, açık havada uygulanan, eğlenceli ve hedefe odaklı sıradışı bir antrenman sistemidir.

HEY BootCamp Bireysel mi yoksa Bir Takım Çalışması mıdır?
HEY BootCamp Antreman programları hem takım hem de bireysel antrenman içeriklerini bünyesinde barındırır. Ancak öncelikli olan takım arkadaşının başarısından takım’daki herkesin sorumlu olması ilkesine dayanır. Bazen bir BootCamper tüm takımın başarısını tetikleyen bir çalışmayı başarı ile bitirirken bazen de takımın diğer BootCamperları bir kişinin başarısını arttıracak bir uygulamayı başarı ile bitirirler. Her BootCamp Takımı özünde bireysel, genel de ise takımının başarısından sorumludur.

HEY Bootcamp Çalışmaları Hangi Lokasyonlarda Yapılıyor?
HEY BootCamp kısa zamanda Takım sayısını arttırmayı amaçlayan bir sistem ile çalışmaktadır.

HEY BootCamp Çalışmaları  Açık Havada mı, Yoksa Kapalı Alanda mı Yapılıyor?
HEY BootCamp çalışmaları yağmur ve aşırı soğuk olmadıkça yıl boyu açık havada yapılıyor. Havanın uygun olmadığı zamanlarda ise HEY Bootcamp'in anlaşmalı olduğu kurumlara ait spor salonlarında çalışmalar yapılmaktadır.

Bulunduğum Lokasyonda HEY BootCamp Takımı Yok, Ne Yapmalıyım?
Hemen Kaydolun bölümüne girip kayıt formunu doldurmanız durumunda , kısa zamanda size ulaşıp yakında açılacak yeni Takımlar hakkında bilgi vereceğiz.

Kendi BootCamp Takımımızı Kurabilir miyiz?
Evet kurabilirsiniz! En az 25 kişilik bir katılımcı sayısına ulaşmanız durumunda HEY Bootcamp sizin bulunduğunuz lokasyona kendi eğitmenini gönderecektir.

HEY BootCamp Çalışma Programları Eğitim Kurumlarında Uygulatılabilir mi?
HEY BootCamp içeriğinde var olan antrenman programlarında öğrenim çağındaki çocuklar ve gençler için özel programlar oluşturmuştur. Bu programlar öğrencilere takım çalışması ve öz güven artışı başta olmak üzere, yardımlaşma, bireysel odaklanma, sonuca ulaşma, fiziksel performans artışının yanı sıra mental kapasitenin gelişimi, refleks ve dikkat kazanımı ile başarıya ulaşma özellikleri geliştirilmektedir.

Konu hakkında bilgi almak için  info@heysportlife.com mail adresine konu hakkında detayları yazmanız yeterli olacaktır. HEY BOOTCAMP yetkilisi en kısa zamanda size telefon ile geri dönüş yapacaktır.

Şirketler İçin BootCamp Ne Anlama Gelmektedir?
HEY BootCamp , şirket çalışanlarının egzersiz ihtiyaçlarının karşılanması adına kesin çözümler sunmaktadır. Şirket olarak çalışanlarınızın iş’deki performanslarının artışını ve masa başında geçirilen sedanter bir yaşam sürecini tersine çevirmek istiyorsanız, HEY BootCamp Şirketler için özel hazırlanmış sıradışı antrenman metodları ile egzersizi ve heyecanı sizin bulunduğunuz lokasyona getiriyor.

Eğer 25 kişi ve üzerinde bir çalışanınız ile HEY BootCamp antrenman programlarından faydalanmak istediğinizi bize belirtirseniz saat ve gün seçimlerini size bırakarak uzman HEY BootCamp Eğitmenini sizin seçtiğiniz antrenman lokasyonuna gönderiyoruz. Bu şekilde Türkiye’nin neresinde olursanız olun artık zamansızlıktan yakınan şirket çalışanlarınız için stres ve yorgunluk HEY BootCamp'in sunduğu uzman eğitmen ve özel antrenman programları sayesinde sona eriyor.

Vücut Analizi Nedir? Nasıl Yapılıyor?
Takımların eğitmenleri her ayın ilk antrenman günü öncesinde takımda bulunan tüm BootCamper’ların Vücut Analiz ölçümlerini antrenman lokasyonuna getirdikleriölçüm cihazı ile ölçerler.

Bu ölçümde, vücut yağ oranınız, vücut su oranınız, kas oranınız, bölgesel değerleriniz, bazal metabolizmanız ve daha birçok vücut değeriniz elde edilir ve bu her ay tekrarlanarak gelişiminizde dikkat edilen gelişmeler ve değiştirilmesi gereken sistemsel çalışmalar size özel bir şekilde eğitmenleriniz tarafından uygulanır.

Fotoğraflar

© 2012
H.E.Y SAĞLIKLI YAŞAM VE SPORTİF EĞİTİM ORGANİZASYON DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
Adres: Yıldırım Beyazıt Mah.Şenköşe Caddesi Yasemin Apt.No:1 Kat 5/14

Melikgazi / KAYSERİ