KURSLAR

Golf

KAYSERİDE BİR İLK

Golf branşı Kayseride. Amacımız  çocuklarımıza,gençlerimize ve ilgi duyan herkese GOLF öğretmek, eğitmek ve bu branşta müsabakalara katılmasını sağlayarak Geleceğin GOLF’ cülerini yetiştirerek milli takıma kazandırmaktır.

Bireysel yeteneklerin ve becerilerin ön plana çıktığı bir spor olan GOLF, Maksimum konsantrasyon isteyen bir branştır.Dünyanın en çok kazanan sporcusunun Tiger WOODS’UN bir GOLF ‘çü olduğunu biliyor muydunuz?.İlk etapta saha dışı eğitim alanı ve spor salonlarında rahatlıkla tekniği öğrenebilirsiniz.

Ülkemizin son yıllarda GOLF branşına kazandırdığı sporcular ve başarıları göze çarpmaktadır. Daha önce pilot iller kapsamına alınan İstanbul, Ankara, Antalya, Erzurum, Ağrı, Ardahan, Konya, Kütahya ve Denizli’de GOLF Federasyonunun başlatmış olduğu çalışmalar sonucunda, yapılan GOLF Ligi müsabakalarına sporcuların katıldığını ve hatta milli takıma sporcuların seçildiğini biliyor muydunuz?

Şimdi sıra Kayseri’de. Bu kapsamda İlimizde GOLF branşında Pilot İller kapsamına alınmış ve çalışmalar başlatılmıştır. Çalışmalar malzemeler olduğu sürüce uygun olan her yerde yapılabilir.

Sizde çocuğunuzun Kayseri’de bu branşın ilkleri arasında yer almasını ve GOLF öğrenmesini istiyor musunuz.Öyleyse bizi arayın.
 

Fotoğraflar

© 2012
H.E.Y SAĞLIKLI YAŞAM VE SPORTİF EĞİTİM ORGANİZASYON DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
Adres: Yıldırım Beyazıt Mah.Şenköşe Caddesi Yasemin Apt.No:1 Kat 5/14

Melikgazi / KAYSERİ